Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszert hogy kell biztonságosa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszert hogy kell biztonságosan használni, mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Ha kilyukad akkor egy apró lyuk éesz vagy az egész elhasad?

Hogyan rakjam fel h ne legyen levegős?

Hogyan válasszak méretet? Mennyire csúszhat le?

Trollválaszoktól kiméljetek, köszi



2016. nov. 7. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Apró lyuk nem valószínű, hiszen ahogy surlódik tovább szakad, tehát észre fogod venni.

Ha a csomagolásból veszed ki és akkor hibás, még szerintem akkor is észrevehető, de behatolásnál fel fog tűnni.


A végét fogd össze (ahova a sperma megy) és úgy görgesd le. Ez szükséges ahhoz is, hogy ne szakadjon ki.


A méretet pedig akkor fogod tudni, ha kipróbálod őket. Vannak szorosabbak, lazábbak, kinek mi jön be. Olyan nagyot szerintem nem tévedhetsz, ha csak nem extra méretekkel rendelkezel.

Nem fog lecsúszni, ha helyesen teszed fel.


Remélem segítettem.

2016. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!