Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta kihagyá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta kihagyás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Yasminellet szedek, a harmadik hét első napján hagytam ki egy tablettát. Másnap reggel bevettem de nem tudom pontosan hány órakor vettem be az előző napit, így nem tudom hogy 12 óra eltelt már vagy sem. Kihagyás előtt négy nappal feküdtünk le utoljára. Az a kérdésem hogy hagyjak 7 nap szünetet vagy a mostani levél után egyből kezdjem ez az újat? Köszönöm :)

2016. nov. 3. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Tartsd meg a 7 napos szünetet. Nem lesz baj én is ezt szedtem.. Máskor állíts riasztást a telefonodra így nem felejted el bevenni. 22 L
2016. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk annnyit ,hogy elolvasod azt ro'' betegtájékoztatót,azért van!!
2016. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, első válaszoló, kedves második válaszadó, olvasd el a r0hadt kérdésemet, amelyből számodra is kiderülhetne, hogy többször is elolvastam a betegtájékoztatót. :)
2016. nov. 7. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!