Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tablettát vény nélkül kérhetem a gyógyszertárban?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 05:24
 1/7 anonim válasza:
100%
Recept kell hozzá, mivel most ünnep van, ügyeletes doki felírja.
2016. nov. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

igen,tényleg vény kell.

nem értem amúgy miért őrzik ennyire ezeket a gyógyszereket, elég baj,hogy megtörtént a baleset és szükség van rá, még várjunk órákat valami csöves rendelőben a receptért. de ez van. szerintem háziorvos is tud neked adni amúgy

2016. nov. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg azért vényköteles, hogy megakadályozza a rendszeres használatot (azt, hogy ez hülyeség e vagy sem mindenki eldöntheti, az viszonyt tény, hogy még így is vannak olyanok, akik nem élnek rendszeresen nemi életet, de nem is védekeznek, mert úgyis ott az esemény utáni ha van valami)
2016. nov. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:

nem

csak vényre adják

2016. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kérheted. De sajnos, valóban csak vényre adják.
2016. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt Németországban nem kell hozzá recept, kiadják vény nélkül gyógyszertárban :D
2016. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vényköteles. :(
2016. nov. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!