Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatexet használók! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatexet használók! Ti hogy oldjátok meg a benedvesítését a hüvelytablettának? Be nedvesítitek egyáltalán? Ha nem nedvesítjük be nem használ?

Figyelt kérdés
Én Pharmatex hüvely tablettát használok pár alkalom óta!A párom szokta fel helyezni előjáték közben de soha nem nedvesítettük eddig meg.Bár így is szétolvadt 10perc alatt(a megadott idő alatt)a hüvelyemben!De ilyenkor csökken a hatása?!Lett már valaki így terhes?!
2010. ápr. 27. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
elég alacsony a hatásfoka. ha semmiképpen se akartok gyereket, akkor ne ezt alkalmazzátok. és igen, lettek terhesek mellette.
2010. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is ezt használom kb 1éve és nekem nincs vele semi gondom...Ismrőseim közül is használják de eddig még senki nem lett terhes.Én egy csepp vizt teszek az ujjamra és azzal nedvsitem be...
2010. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha semmiképp nem akartok babát, akkor ez nem a legjobb megoldás, mert iszonyat sok Pharmatex-baba van már a világon :) Tehát attól, ha nem vizezed be, nem valószínű, hogy csökkenne a hatása, viszont magának a módszernek a hatásfoka alacsony.
2010. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!