Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csütörtökön kellett volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csütörtökön kellett volna bevenni a yadine fogamzásgátlót és ma jutott eszembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
akkor mit tegyek ma vegyek be most 2-t este pedig normálisan egyet és védekezzünk egy hétig...?így jó?
2008. okt. 4. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se vegyél be kettőt egyszerre
2008. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor hogy csináljam..vegyek be most egyet később egyet meg még később?
2008. okt. 4. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg a tegnap estit pótolhatod 12 órán belül (mondjuk ez szerintem lejárt már bőven mert gondolom nem hajnali egykor szoktad szedni)

A ma estit szedd be mintha semmi sem történt volna és egy ideig kiegészítő védekezés kell. És olvasd el az útmutatót hátha pontosan leírja hogy ilyenkor mi a teendő

2008. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nah akkor most úgy csináljam,hogy vegyem be most a tgnapit és akkor a csütörtökit meg ne vegyem be és akkor szedjem egy nappal tovább???és este mega kkor a mait??és még egy kérdés...2hónapja szedem rendszeresen mindig időben a yadinet és ugye h csütörtökön kellett vna bevenni és elfelejtettem és pénteken szexeltünk és belémment...akkor most vegyek be 72órást vagy kicsi az esélye annak h baj történik???
2008. okt. 4. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, ne szedd be sem a tegnapelőttit sem a tegnapit mivel mind a kettőnek már lejárt a 12 órás ideje (ha az útmutatót mást nem mond, ezért írtam hogy NÉZD MEG). A mait meg szedd be időben. Elvileg nem kell két nappal tovább szedni, hanem a végén az a kettő tabid megmarad (de ezt is NÉZD MEG AZ ÚTMUTATÓBAN) Figyelj... ha éppen akkor lett vége a menszeszednek akkor alapból eléggé kevés esélye van annak hogy terhes legyél (főleg hogy még tabit is szoktál szedni).. szóval nem kell aggódni, de ha biztosra akarsz menni akkor inkább kérdezz meg erről egy orvos, és azt is kérzed meg hogy mit kezdj a gyógyszerrel
2008. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért van az útmutató, és az orvos, hogy elmagyarázza, hogyan kell szedni! szerintem kicsi az esélye a teherbeesésnek!

Egyébként pedig úgy csináld, hogy csak a mait vedd be a szokásos időpontban! Tehát a szombatit! A többit meg hagyd, azokat már felesleges lenne bevenni. Mindig egy szokott időben vedd be, mondjuk lefekvés előtt, vagy amikor felkelsz...a lényeg, hogy rendszeresen, nagyjából egy időpontban! Én pl. mindig este 9 és 10 között szoktam, mikor elkezdődnek az esti filmek! Így biztosan nem felejtem el!

2008. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!