Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen következménye lehet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következménye lehet, ha nem tartom be a 7 napos szünetet, hanem a 6. vagy a 8 napon kezdem az új levelet? Meglenne az oka, nem felelőtlenségből tenném.

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne tedd! A tabletta össze-vissza szedése felborítja a hormonháztartásodat.
2008. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így előbbre hozod a köv. mensidet! Ritkán lehet ilyet csinálni!
2008. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha a 8. napon kezded el szedni, akár terhes is lehetsz

ha a 6.-on akkor elvileg nem, max felborul a hormonháztartásod, vérezgetni fogsz, máskor fog megjönni, szal neméri meg, inkább tartsd be azt a 7 napot pontosan, nemolyan nehéz az. és a teljes biztonság érdekében megis kell tenni

2008. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Soha nem variálnék vele, de nem tudom mi tegyek. A 13.tabinál vettem észre, hogy lehet, hogy rosszul szedtem ezt a levelet. Szerdán kezdem mindig, de most a keddinél volt megkezdve a levél, nem értem, hogy csinálhattam. Lehet, hogy most is szerdán kezdtem, de a keddi tabival, szóval csúszott az egséz, de lehet, hogy kedden, szóval egy appal hamarabb kezdtem. Totál felfordulás most az életem, nem emlékszem hogy kezdtem.
2008. okt. 4. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:

nemértem h miaz hogy szerdán kezdtem de a keddi tabival? ha mindig szerdán kezdesz új levelet akkor az első tabit kéne bevenned, nem? keddi tabi akkor nincs. nem?:D

de énezt komolyan nemértem...énis gyógyszert szedek, csakén pénteken kezdem mindig, az első tablettával ami a levélen van, végigszedem azt a 21 napot, csütörtökön kell bevenni az uccsót, 7 nap szünet, aztán előveszek egy új levelet pénteken és beveszem az elsőt. szal én télleg nemértem h miez a keddi tabi...:D

2008. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Más a bogyók színe? mert esetleg azzal szokták jelezni hogy eltérő a hormontartalmuk és akkor nem mindegy mikor melyiket veszed be. Egyébként nem kell variálni. Amúgy mit is szedsz?
2008. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Belarát szedek, ez egyfázisú. Érdemes lenne hamarabb megkezdeni a köv. levelet, mint utólag? Inkább kevesebb nap maradjon ki, mint több, nem?
2008. okt. 6. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!