Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Okozott e vérzésen kívül más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozott e vérzésen kívül más mellékhatást is az escapelle?

Figyelt kérdés

Sajnos másfél hónap alatt kétszer kellett bevennem az escapellet. teszt alapján nem vagyok terhes. A 2. escapelle óta eltelt másfél hónap és termékenységi időszak óta 2naponta fáj a fejem. meg 1x volt mikor a hasam fájt.

Azt hittem hogy a hormonbomba csak a menstruációs ciklusomat fogja bezavarni (de mindig normálisan megjött). Okozhat e ilyen tüneteket? (és mint mondtam terhes nem vagyok mert aktus óta megjött és a tesztek is negatívak)


2016. okt. 21. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm időben bevette volt is vérzés meg hőemelkedés.. De nem igazán vált be.. Már 1,5 éves a kisfia... Egy kolléganőm aki szintén időben vette be most ott szószog mellette az 5 hónapos lánya.. De van akinek hat
2016. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülyeséget csináltál. A tablettát egy évben csak 2-szer lehet alkalmazni legalább fél év különbséggel. Az esemény utáni tabletta egy lórugásnyi hormon bomba és felboríthatja a ciklusod szóval ne csodálkozzatok ha nem fog megjönni és hónapokig össze vissza menstruálsz. És azzal hogy 1,5 hónapon belül kétszer is be vetted jól tönkre b..sztad a hormonjaidat... Gratulálok
2016. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem. szóval egyikőtök se tud a kérdésre válaszolni.
2016. okt. 21. 18:11
 4/4 A kérdező kommentje:

Amugy mar 4x vereztem. 2x a gyogyszer miatt, 2x menstruacio. Mindig pontosan jott meg. A terhessegi teszt pedig mint irtam negativ. Sajnos kifogtunk egy sejeltes ovszer dobozt 2. Alkalomnal. Na de most nem ez a lenyeg.


Hanem az h masnak volt e hasonlo mellekhatasa?

2016. okt. 21. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!