Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha két fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két fogamzásgátló tablettát kell bevennem egy nap, akkor mindig el leszek csúszva egy tablettával?

Figyelt kérdés

Bizonyos esetben (pl. hányás hasmenés miatt) egy 2. tablettát is be kell vennem. De ha beveszem a következő napit, aztán a következő napon az azt követő napit stb. akkor mindig el leszek csúszva? És a 21. tablettát a következő csomagból kell bevennem és így tovább?


Hogyan tudom visszaállítani a 21 napos tablettákat? Vagy egy teljes levélből csak egyetlen tablettát használjak fel?



2016. okt. 19. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
velem általában az van, h elfelejtem bevenni. ebben a hónapban kettőt elfelejtettem bevenni. napok szerint ugyanúgy vettem be, majd a legvégén marad 2 db azt beveszem majd akkor. így majd 2 nappal később kezdődik a 7 nap pihenőm. nem játszadozok, h majd akkor a kövi 21 napon kezdem el ezzel a 2 db-bal ami megmaradt.. új 21 nap új teljes levél. igazából így csúsztattam 2 napot. nyáron jellemző amikor nyaralás miatt így kombóznak a lányok. sőt olyan csúsztatás is van h nem tartasz a két levél között pihenőt.. de szerintem az nem egészséges, h kettőt veszel be, úgy tudom elég gyorsan felszívódnak ezek a tabik..
2016. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem pl. van ilyen vesztartalek levelem.
2016. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Te tényleg ennyire buta vagy??

Olvasd már el azt a darab papírt, ami van hozzá!! Szerinted mi a bánatnak van??

Ilyenkor egy másik levélből veszed be az adott napit, amit kihagytál! Majd a hiányos levelet nem használod el csak ilyen elfelejtésekkor vész tartaléknak, hogy tudj miből pótolni! És védekezel gumival is vagy kihagyod a szünetet, ahogy épp a papír írja!

2016. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg ennyire buta vagyok, azért teszek fel kérdéseket, hátha kicsit javul a helyzet.

A válaszokat köszönöm.

2016. okt. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!