Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki használ pesszáriumot?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki használ pesszáriumot? Vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egy Caya-t, most óvszerrel védekezünk a párommal. Aki használ írna tapasztalatokat róla? :)

Kényelmes? Könnyű felhelyezni? Jó fogamzásgátló módszer lenne, ha csak 2 hónapja élek rendszeresen nemi életet?

18/L



2016. okt. 19. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. fél éve használom és nagyon szeretem.

Felhelyezni nagyon könnyű. Ha bent van, egyáltalán nem érzem (pl. most is bennem van még a reggeli gyors menet óta, és folyamatosan emlékeztetnem kell magam, hogy majd ki kell venni. :) ). A kivétel kicsit macerásabb az elején, nekem legalábbis az volt. Egyszer-kétszer a páromat kellett megkérnem, hogy vegye ki... aztán rájöttem, hogy ha ráülök a vécére és kicsit "nyomok", mintha mondjuk pisilnék, akkor a pesszárium is elérhetővé válik és könnyű kivenni. Most már nem okoz gondot, csak az elején szenvedtem vele párszor.

Mindenképpen vegyél hozzá spermicidet, ha tudsz, többet is. Nekem rendszeres nemi élet mellett egy adag spermicid kb. 2-3 hónapra elég, úgyhogy érdemes feltankolni belőle.

Szóval én jó szívvel tudom ajánlani, nekem bevált.

2016. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem elég biztonságos.

Spermium ölő krémmel együtt is csak 94%-os hatékonyságot írnak róla.

2016. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!