Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer mellé mit használhatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer mellé mit használhatok kiegészítésképp?

Figyelt kérdés

Nemrég vesztettem el a szüzességem (óvszerrel védekeztünk), de én szeretnék még valamit alkalmazni biztonságképp. Kétszer nekikezdtem a fogamzásgátlónak, de mindkétszer kihozott egy csúnya hüvelygombát, illetve híztam is tőlük, így a hormonos védekezésről lemondtam.

Ötletek?

18/L



2016. okt. 18. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyeld meg, mikor vannak a termékeny napok, és akkor még húzza is ki.

Ennél biztonságosabb az lesz, ha nem szexeltek. ;)

Vannak spermicid anyaggal bevont óvszerek, illetve gumival használható spermicid síkosítók. Ezek akkor mentik a helyzetet, ha kilyukad.

De ha nem vagy száraz (síkosítót is bevethettek) és jól húzzátok fel, nem szakad ki.

Foggal nyitni, szájjal felhúzni tilos! Kilyukadhat akkor is.

2016. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a termékeny napokat figyelem, plusz néha szólok, hogy inkább kívülre élvezzen. De csak szexkapcsolatom van, így könnyebb pl. a napokkal sakkozni! :)

Esetleg mellékesként nézd meg a Pharmatex dolgokat. Magukban nem túl jók, de óvszer mellé megfelel!

2016. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Deflohelp ***** válasza:

Például Patentex Oval hüvelykúpot használhatsz.

Önmagában kevés, de kiegészítőnek alkalmas.

2016. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell használni!

Az óvszer önmagában bőven elég.

Annak, hogy bárki megszakít bármit, annak én semmi értelmét nem látom, teljesen meg tudja ölni a nemi életet, az élvezetből nagyon sokat elvesz.

Ha meg különböző krémeket, kúpokat használsz, ha ennyire érzékeny vagy odalent, szinte garantált, hogy csípő-égő érzést fognak okozni, illetve több az óvszer anyagára is hatással lehet.

Amióta nemi életet élek, kb. 8 évet védekeztem végig és jelenleg is óvszerrel, soha egy sem szakadt ki és nem lettem nem kívántan terhes. Még akkor is több hónapig tartott, mire összejött a terhesség, mikor terveztük. Hidd el, hogy az egyik legmegbízhatóbb védekezési forma, ha megfelelően használják!

2016. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!