Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bennem maradt a gumi! Mi tévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem maradt a gumi! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Rendszeresen védekezünk a barátommal,de véletlenül bennem maradt,amibe el is élvezett.. kiszedtük,de egy kicsit kifolyt..és pont peteérésem van. :/ Elmegyünk nőgyógyászhoz esemény utániért,de nagyon kellemetlen lenne elmondani,hogy mi történt.Sosem voltam még nőgyógyásznál.Hogy zajlik egy ilyen?Megvizsgál lent is?Vagy csak felírja?Miket kérdez? Légyszives,akinek volt hasonló szituációja segítsen. 18/L
2016. okt. 13. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem megvizsgált
2016. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
ezt pezsopdtad
2016. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Hàt mikor mi mentünk baràtnőmmel,pont hétvégén,csak a kórhàz nőgyogyàszati osztályàra tudtunk menni.Két aranyos nővér volt ott,elmondtuk mi történt aztàn adtak egy receptet és ennyi.Bàrkivel megeshet nyugi :)
2016. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan mondd el mi történt a nőgyógyász azért van hogy segítsen, látott már meredekebb dolgokat is, és ilyesmi bárkivel előfordulhat.

jobb ezzel a szoveggel odamenni mint amivel a többség megy hogy helló tegnap este átment rajtam egy fél focicsapat kéne egy tabletta

2016. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Megvizsgál a doki,s felírja. Tőlem nem is kérdezett semmit(amúgy a gumi szakadt ek),hogy miért kell,vagy mi történt.
2016. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy minél előbb menjetek! 72 órás a tabletta, de a 3. napon bevéve már nem valami sokat ér, talán 50% hatása van!

Ma még nem kell aggódni, hatni fog, de holnapig semmiképp ne halasszátok!

Nekem csak receptet adtak és megnyugtattak! Vizsgálat akkor épp nem volt, mert elmondtam, hogy 1 párom van és hogy rendszeresen járok szűrésekre! :) Akivel egy buliban történik ilyen, azt nyilván megvizsgálják, nehogy erőszak jelei legyenek, amit esetleg a sokk miatt eltitkol!

2016. okt. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

"Elmegyünk nőgyógyászhoz esemény utániért,de nagyon kellemetlen lenne elmondani,hogy mi történt"


Igaz. Végülis abirtuszra menni sokkal jobb buli.


"Sosem voltam még nőgyógyásznál"


De baxni azt tudsz.


"Megvizsgál lent is?"


Nem, csak a füledet vizsgálja meg.


"Miket kérdez?"


Évszámmokat, verseket, másodfokú egyenlet megoldó kulcsokat.


" Légyszives,akinek volt hasonló szituációja segítsen."


Használd a nemlétezőagyadat.


" 18/L"


Jó ég.

2016. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!