Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehet a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm menzesze 18-23 ig tartott ebben a hónapban 24. ikén lefeküdtünk, de kiszakadt a gumi. A 72 órás még nem késő és megfogjuk oldani, csak arra lennék kíváncsi milyenek az esélyeink?
2016. szept. 25. 20:33
 1/8 A kérdező kommentje:
19/F
2016. szept. 25. 20:33
 2/8 anonim válasza:
Minél hamarabb annál jobb. Még időbe vagytok, szépen bemegy a nő gyógyászhoz a barátnőd mert az a szart csak receptre lehet kapni és olyan 7000Ft körül van de elég hatásos. És olyan nincs hogy nincs időpontotok meg ilyenek rámenősnek kell lenni.
2016. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne parázz az a lényeg, fölösleges...
2016. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hogy az istenbe lehet kiszakitani?
2016. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogyan szakadt ki minden úgy csináltunk mint eddig sok sok alkalommal ezelőtt, nem volt vadabb meg ugyanúgy vigyáztam... egyedül a gumi fajtája volt más eddig Durex classicot használtunk és semmi gond nem volt vele, de gondoltam, hogy most kicsit talán tovább bírjam megpróbálok egy vastagabb óvszert a Durex extra safet hát a nevével ellentétben nem hozta a kívánt eredményt...
2016. szept. 26. 11:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy nem mi hibáztunk, szakszerűen raktam fel befogtam a végét, hogy legyen hely a cuccnak és ne legyen benne levegő. Akció után nem tologattam többet, hogy még véletlen se feszüljön a cucc csak akkor vettem észre amikor vettem ki, hogy a végénél csöpög valami és mire vettem le teljesen üres volt.
2016. szept. 26. 11:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Gyári hiba lehetett 2 % hibaesély bejött... :D
2016. szept. 26. 11:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Emberek nem tudom valaki valaha ráakad e még erre a kérdésre :D de szeretném elmondani, hogy nem a Durex cég óvszere volt a hibás. Egy privát gyógyszertárban vettem ahol a napokban volt ellenőrzés sok ilyen/ehhez hasonló terméket foglaltak le, mint hamisítvány. Szóval aki ilyet vásárol ellenőrizze a minőséget még akkor is ha megbízható helyről van. Figyeljen mindenki oda az apró részletekre mint pl. a nyomtatás minősége, a csomagolás mérete és az anyag minősége (a kicsit megdörzsölöd és csörög, mint egy aluménium fólia és nem érzed benne a megszokott kellemes könnyen sikamlós érzést és a nyomtatás is gyanús szóval olyan mintha a logó nem lenne fókuszban vagy csak a színek mintha nem stimmelnének dobd el a faszba és ne is próbálkozz). Én nem hittem, hogy egy ilyen helyről ilyet fogok venni és ennyi + költségben lesz a dolog, de tanultam/tanultunk belőle és mindenki aki ráakad erre ne a saját hibájából tanuljon...
2016. okt. 2. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!