Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A kevés hormontartalmú fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevés hormontartalmú fogamzásgátló is leviszi a pattanásokat?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azt szedj pattanások ellen hanem inkább élesztő tablettát 1700forint kb 60 szemes. Reggel este beveszed és semmi pattanás nem lesz rajtatok. Az a neve hogy Candell . Rengeteg jó dolog van benne csökkenti a betegségek számát és még sorolhatnám :) (halkan megsúgom fiúknak növeli a sperma számát ) :) remélem tudtam segíteni és ajánlom mindenkinek nekem bejött nagyon! :)
2016. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pattanásra használj inkább krémeket, szappanokat
2016. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Leviszi én is azt szedek, de nem csak pattanások miatt. Néha lesz egy két kis pattanás de nagyon látszik a különbség.
2016. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kis hormontartalmú bogyót szedek, és mellékhatásként sokkal ragyásabb lettem tőle. Nem mindenkinek jó ugyanaz, orvos nélkül ne szedj semmilyen bogyót.
2016. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj a szénhidrát bevitelre és eltünnek a pattanások. Ez a legtutibb módszer.
2016. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy a te pattanásaidra jó hatással lesz a fogamzásgátló, mert kb mindenkire másképp hat. Ráadásul a készítménynek egyéb mellékhatásai is vannak.
2016. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
így van. mikor anno elkezdtem szedni, nem lett kevesebb pattanásom. a megfelelő táplálkozás hozta nekem helyre, azóta szép és tiszta a bőröm.
2016. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Félre ne értsétek! Pár napja elkezdtem fogamzásgátlót használni azért, mert már 20 évesen úgy látom, hogy kéne csak ez akérdés felmerült bennem
2016. szept. 19. 07:11
 9/10 anonim válasza:
"már 20 évesen úgy látom, hogy kéne" én 23 éves koromban jöttem rá, hogy nem is kellett volna. Ez nem olyasmi, ami társadalmi elvárás vagy ilyesmi... ha nagyon aktív szexuális életet élsz egyetlen személlyel, akkor érdemes lehet kipróbálni, de amúgy tényleg nagyon rossz mellékhatásokat okozhat, és sokaknak akár 2 évig is rossz tüneteik vannak, ha leállnak vele.
2016. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Daemia ***** válasza:
Próbáld ki, hogy nem eszel semmilyen tejes terméket (tej, vaj, tejföl, sajt, stb.), én ezektől voltam pattanásos, ahogy elhagytam, elmúlt!
2016. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!