Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet az escapelle a hibás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az escapelle a hibás? Vagy aggódjak esetleg minden rendben?

Figyelt kérdés
Ma jött meg a vérzésem és általában ilyenkor szokott beteérésem lenni. De most kicsit több mintha pecsételő lenne de most akkor innen számoljam a ciklust? És 1 hete vettem be escapella tabletát az esemény után 3 órával. Most a ciklusom 16 napján vagyok. Nem tudom féljek vagy normális ez. Tudom hogy nagy adag hormon van benne és okozhat ilyen tünetet csak sok mást is olvastam a neten. Dokihoz tuti fogok menni. Ügye nem kell aggódnom emiatt most már? Félek hogy nem hatott a gyógyszer. Mik a tapasztalatok? Megnyugodhatok hogy ez azt jelenti hatott a gyógyszer? A rendes menszesznek majd olyan szeptember 29én kell majd megjönnie elméletigel

#escapelle. gyógyszer
2016. szept. 16. 07:44
 1/2 anonim válasza:
Hatott a bogyo, nekem is volt hogy miutan bevettem vereztem tol. Ha annyi ideig tart mint szokott, akkor szamold a verzes elso napjatol a ciklus elso napjat. Megzavarta picit, a hormonhaztartasod, lehet kell par honap mire teljesen rendezodik. De biztos hogy hatott az aktus utan 3 oraval, ezen ne stresszelj. Remelem tudtam segiteni
2016. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm kicsit nyugodtabb vagyok.. valaki azt mondta ez nem jelent jót más szerint meg igen. Az orvos aszisztensével beszéltem és azt mondta szerinte nincs baj és megnyugodhatok hogy baba nincs a háttérben ezután mert megjött vagyis hatott a gyógyszer azért jött meg. De majd 4 hét múlva van időpontom de alapból mennem kell.
2016. szept. 16. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!