Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex vagy Patentex? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex vagy Patentex? Vagy egyik sem?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk valami mást kipróbálni óvszer helyett, gyógyszert semmiképp sem akarok szedni. Nem tudom mennyire megbízhatóak ezek a hormonmentes módszerek, olvasok jót is, rosszat is. Mindenképpen megszakítással használnánk. Így nem lehet gond?
2016. szept. 8. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Most akkor mondjam el, hogy 4-en ültek kint a váróban terhesen, mikor legutóbb voltam? Az orvos a haját tépte, hogy hogy lehet ilyet forgalomba hozni, hogy persze, nem a gyógyszergyárnak kell kikaparni a kislányokat...

Sokan használják, de nagyon nem ajánlom! :(

2016. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Pharmatex-et és a többi hormon mentes fogamzásgátló tablettát és a megszakításos szexet azoknak a pároknak találták ki akiknél nem lenne gond ha mégis becsúszna a baba.. Szóval ha nálatok nem lenne gond nyugodtan alkalmazzátok bármelyiket... 22 L
2016. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos még megszakítással is nagyon messze van az óvszer vagy a gyógyszer megbízhatóságától. Csak akkor használjátok ha nem gond egy baba.
2016. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Ez hülyeség. Én már régóta használom ezeket megszakitassal es teljesen biztonságosak. A patentexet megszakitas nelkül is használtam és nem lettem terhes.
2016. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!