Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt olyan valakinek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan valakinek hogy első levél fogamzásgátló után nem jött meg a menszesze?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
meg kell, h jöjjön. olyan nincs, h nem jött meg.
2010. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. levélnél gumi nélkül voltatok együtt? Hányadik napon kezdted szedni a tabit?
2010. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem megjött rendesen, de azt írja az én betegtájékoztatóm, hogy az első hónapban előfordulhat, hogy felborul a ciklus teljesen - ebbe beletartozik az is, hogy folyamatosan vérzel, meg az is hogy kimarad.
2010. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első naptól szedem de gumi nélkül sosem élvezett belém. Ma szedem be az utolsó tabit, szóval a kérdés nem rám vonatkozik, csak ha mégis ez történne kíváncsi vagyok hogy normális e.
2010. ápr. 22. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem megjött, úgy ahogy a tájékoztató írta, 2-3 napra, de utána már 4. nap, és 5. napra állt be azóta... szerintem nincs gond. reméljük:)
2010. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem nem jött meg, ezért le is álltam vele, lehet nem volt jó nekem (Samba), ez már a 2. tabim 3 év alatt, a tabi alatt menstruáltam :S
2010. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!