Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasi/alhasi ultrahangon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasi/alhasi ultrahangon latszik a szűzhártya?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem a barátommal és ezt a szüleim még nem tudjak. Nem mondtam meg el nekik mivel biztos vagyok benne hogy nagyon rosszul reagálnának rá.

Jövő héten megyek anyával nőgyógyászhoz es ultrahangom lesz betegség miatt nem örülnék neki ha kiderülne hogy én már nem vagyok szűz szóval az ultrahangból kiderülhet?

17L


2016. szept. 5. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem latszik, de elképzelhető, hogy rákérdez az orvos, mert ha szűz vagy, akkor máshogy vizsgák.
2016. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Ott nem mutatja ki de kiderulhet! Az orvos rakerdez es te vagy hazudsz vagy igazat mondassz. Amugy amikor vizsgal kuld ki anyud.
2016. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Egy orvos az esetek döntő többségében nem tudja megmondani, szűz vagy-e, vagy nem. Ezt buta emberek találták ki, hogy te sz-rul érezd magad. A nőgyógyász valszeg rá fog kérdezni mondjuk.
2016. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szűzhártyát azért ne úgy képzeld, mint egy szervet... Hogy ultrahang közben látszik mint a petefészek, méh hólyag stb. Lehet már rég átszakadt edzés vagy valamilyen egyéb megterhelés mellett. De amúgy az orvos gyakran megkérdezi, hogy aktív vagy e szexuálisan, előfordulhat, hogy látja is vizsgálat alatt. Mert akkor ahhoz mérten vizsgál. Tőlem volt aki azt is megkérdezte hány partnerem volt.

Másfelől ez a titkolózás semmi jóra nem vezet szerintem. Főleg 17 évesen.

2016. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyukád kísérjen el,de a vizsgálóba ne menjen be veled. Nem vagy már kislány. Az orvos megfogja kérdezni,de neki nyugodtan mond el.
2016. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem látszik. Sok lánynak edzés, sport és stb miatt alapból átszakad még az első szex előtt, de nem látni így géppel. Hüvelyi UH-t szüzek esetében ritkábban csinálnak, indokolt esetben ha a hasi nem elég, de ha őszinte vagy akkor a saját egészségedet támogatod! Lehet ahhoz anyud beleegyezése kell, annál szintén kibukhat a dolog mert szüzeknek ugye indokolt esetben csinálnak.

Viszont anyukádnak is lassan el kéne mondani, lassan beadagolni: Mert valószínű akkor csinál egy citológiát is egyből a doki, ami szintén jó dolog. (szexuális életet élő nőknél csinálnak elsősorban, ami feltűnő megintcsak, ez P2-es eredményű általában, szüzeknél P1, sőt ha kimutatnak valamit az gázos lesz mert egyből kijön a dolog...)

Az orvossal légy őszinte, különben félrekezelhetnek!! Anyukád a váróig kísérjen.

Viszont a papíron rajta lesz sok adat, amit lát azt leírja, sőt nálunk részletesen leírták amit megkérdeztek : első menzesz, utolsó menzesz, panaszok vele, szexuális élet ,védekezési módszer, szóval lehet jobb ha tőled tudja meg.

2016. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha látja nyomát a szexuális életnek, te viszont letagadod akkor felmerülhet benne a szexuális bántalmazás/megerőszakolás gyanúja...
2016. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szűzhártya nem a méhedben van hanem a hüvely bemenettől kB fél centire.. Szóval hasi ultrahangon nem látni.
2016. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!