Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a magasabb hormontartalmú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a magasabb hormontartalmú fogamzásgátlótól (Diane 35) nem híztam anno akkor ügye az alacsonyabb hormontartalmútól (Harmonet) sem fogok? = (

Figyelt kérdés
Váltottam mert azt mondta a doki, hogy a Diane-t nem igazán ajánlott hosszabb távon szedni meg fiatal is voltam amikor elkezdtem szedni (15 voltam most 18 vagyok). Most alacsony hormontartalmút kaptam.
2010. ápr. 21. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
nem fogsz hizni. nyugi. :)
2010. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan nem, a Dianne nagyon erős hormontartalmú gyógyszer, és álltalában arcbőrre írják fel csak a mellékhatása fogamzásgátló! Tehát nem hízol majd, ha nem eszel többet mint elötte akkor amúgysem! Étvágyat csinál, nem attól hízol efektív!
2010. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem nem az arcbőrömre írták, hanem szőrösödésre bár a hormonszintemmel nem volt semmi gáz...de hát a doki tudja...Diane szedése óta inkább fogytam nem pedig híztam, de ez nem tudom, hogy neki tulajdonítható e...remélem igazatok lesz és köszönöm a válaszokat
2010. ápr. 21. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hormonproblémák miatt kellene dianet szednem, de nem nagyon merek. Mit tapasztaltál miután abbahagytad? Elmúlt a szőrösödés? Vagy visszatért ugyanúgy?
2010. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most akarom csak abbahagyni...meg egyszer régebben is tartottam egy 3hónapos szünetet vele. Eddig nem jött vissza, de nekem szerintem az csak minimálisan hatott a szőrökre. Kihullasztani nem tudja őket =( sok pénzbe és sok időbe tellett mire úgy néztem ki mint egy normális lány (szóval nem extra szőrös karok, lábak, stb.) IPL és gyanta...nekem ez vált be. Meg a Diane is biztos segített. És még azt mondják, hogy a szexuális élet megkezdése is hatással van rájuk.
2010. ápr. 21. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szedtem, arcbőrre, szőrre nah meg a nagyon erős menzeszre görcsökre. Helyretette mindet. Semmi mellékhatása nem jelentkezett. Én is fogytam mellette, most fogok váltani, a bőrgyógyász se javasolja sokáig, mert gyakran onnan folytatódik a gond ahol elkezdődött... De nekem a szünetbe sokkal szebb és tisztább a bőröm mint amikor szedem.
2011. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!