Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Nektek is felborult a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek is felborult a ciklusotok az eseményutáni tabletta szedése után?

Figyelt kérdés

Volt olyan hogy elmaradt akár hónapokig,vagy sokat késett,esetleg máshogy véreztetek,mint szoktatok? Ez helyreáll idővel?

21L



2016. szept. 1. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Meghozta a meneszem egy héttel hamarabb, majd a következő is rá 20 napra jött. Ez a 2 vérzés gyenge volt, de 6-7 napos és inkább barnás. Valószínűleg nem volt peteérésem akkor.
2016. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 év kellett mire normálisan helyre állt a rendszer.. Később már babával is próbálkoztunk nagyon nehezen jött össze az esemény utáni tabletta okozta hormon zavar miatt.. Már majdnem Meddőséget állapítottak meg mire ki derült hogy babát várok.. És a tabletta előtt semmi probléma nem volt..
2016. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert nekem meg olyan volt,hogy júliusban szedtem be,aztán megjött akkor,amikor kellett viszont nagyon nagyon minimális barnaság jött a vér helyett,ami soha nem fordult még elő,de ugyanúgy 5 napig tartott,mint a rendes menszeszem. A következőnek tegnap kellett volna megjönnie,de semmi,csak a hasam fájdogál. Már csináltam 5 terhességi tesztet és mind negatív lett.
2016. szept. 1. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt fontos tudni, hogy az esemény utáni tabletta utáni első vérzés az soha sem menstruáció, hanem a tabletta miatti vérzés, az azutáni már menstruáció.
2016. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már megjött rendesen,köszi a válaszokat :)
2016. szept. 4. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!