Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Beszedhetem a gyogyszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszedhetem a gyogyszert?

Figyelt kérdés

8 honapig nem jott meg a menzeszem, hormonzavaros vagyok sajnos. Most megjott juliusban, tegnap fogamzasgatlot irtak ki, hogy rendbe tegye. Tudom hogy a ciklus elso napjan kell az elso szemet bevenni, de most megint masfel honapja nem jon, mi lesz ha megint honapokig nem jon? Bevehetem menzesz nelkul is?

Koszi a valaszokat elore is!:)

20L


2016. aug. 30. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad, még jobban felrúgja a hormonrendszered. Ilyenkor a nőgyógyászok felírnak ciklusszabályzót ami meghozza és akkor kezdheted el.
2016. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"tegnap fogamzasgatlot irtak ki, hogy rendbe tegye"

Elárulom neked, semmit nem fog helyre tenni! Ugyanis a fog. gátló kikapcsolja a rendes ciklust és amíg szeded, addig lesz vérzésed, megvonásos vérzésed, ami nem egyenlő a menstruációval. Márpedig neked menstruálnod kéne. És ez addig nem fog gondot okozni, míg nem akarsz majd egyszer gyereket. Mert akkor, ahogy leteszed majd a fog. gátlót, újra nem lesz vérzésed és járhatsz orvostól orvosig, hogy csináljanak valamit, mert nálad gond van.

Nőgyógyásznál voltál? Endokrinológiára kéne menned!

2016. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2009 ota jarok orvoshoz vele de eddig ez az elso ami legalabb valamerre elindult :/ endokrinologia nogyogyaszat belgyogyaszat mar minden volt.
2016. aug. 31. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!