Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Felszivodott a fogamzasgatlom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszivodott a fogamzasgatlom?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Az lenne a kerdesem hogy penteken kezdtem az ujabb level fogamzasgatlomat ,pentek este le fekudtunk a baratommal de nem bennem ment el ,azonban szombaton 10kor bevettem a masodik db fogu tabit es 10:30kor egy nagyon nagyon kicsi hasmenesem volt olyan pici jott ki mint egy 50ft os kb . Az lenne a kerdesem hogy fel ora alatt eljutott vajon a beleimbe a bogyo hogy esetleg ennyi ido alatt kijott belolem ? Egyszeri kis hamsmenes volt utana nem volt es ma sem ! Szerintetek felszivodott utana vagy kijott belolem ? :/ nagyon paras vagyok ilyen teren szerintetek kell 7 napig mashogy vedekezzunk ? Betegtajekoztatot olvastam ugyh ne oltsatok en csak arra lennek kivamcsi volt e valaki hasonlo helyzetben .koszonom :)



2016. aug. 28. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy ettél-e előtte, szóval üresek lehettek-e a beleid és a gyomrod. egyébként én nem hiszem...
2016. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igem be vettem a bogyomat es reggeliztem !
2016. aug. 28. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
és előtte este?
2016. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor is ettem :)
2016. aug. 28. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond, ha tényleg csak kevés jött, abban még nem hiszem, hogy lehetett gyógyszer. Amúgy is az áll a betegtájékoztatókban, hogy "SÚLYOS hasmenés.." nem kell aggódnod szerintem :)
2016. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen nagyon keves volt es nem is volt has csikaras semmi ugy indultam el wc re hogy biztos kaksi lessz de lattam higy nagyon kicsi ici pici hasmenes ... Hat remelem hogy igazatok van
2016. aug. 28. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem hasmenés!

Ez egyszeri, minimális nagyon lágy széklet.

A hasmenés az, amikor egy nap elmész 5-6-7 alkalommal, vagy netán többször.

Ennyitől nem lesz felszívódási gondod.

2016. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat !
2016. aug. 29. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!