Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha abbahagyom a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha abbahagyom a fogamzásgátló szedését mennyire visszamenőleg vagyok védett?

Figyelt kérdés
Ha volt a levél alatt nemi életem, mikor hagyhatom abba a levelet, hogy biztos védett legyek?
2016. aug. 28. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én magyar vagyok, de komolyan ebből egy kukkot nem értek!

Mennyire vagy visszamenőleg védett? Amíg szedted, védett voltál. Ha nem szeded nem vagy védett.


Azt pedig újból nem értem mi az, hogy a levél alatt volt némi életed.

Na jó nem is folytatom mert ez teljesen értelmetlen.

2016. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A múlt héten belém élvezett a párom. Ha most abbahagyom, akkor már nem lehetek terhes?
2016. aug. 28. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy esetben nem vagy védett. Ha a gyógyszerszünetben élvezett beléd a párod és te nem folytatod a következő levéllel, akkor a szünet alatt sem voltál védve.

Minden más esetben természetesen (ha más nem gyengítette a hatását), akkor védett voltál.

Viszont hogy a szervezeted ne boruljon fel, így az adott levelet (ha csak nincs olyan komoly mellékhatás, ami miatt közben abbahagynád), akkor ajánlott végigszedni.

2016. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Zsibbad a kezem napok óta, ezért akarom abbahagyni.
2016. aug. 28. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az úgy nem véd. A hó végén hagyd akkor abba, amikor amúgy is a hét napos szünet lenne. És menj el dokihoz a zsibbadással!
2016. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!