Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A ciklusom rendszertelen, mióta elhagytam a pajzsmirigy gyógyszeremet legutóbb például 24 napra jött meg, de jött már 27-re, 29-re is. Együtt voltam a barátommal ovuláció környékén (másnaptól átlátszó nyákom volt, rá 2 napra pedig hasszurka), de ez csak az aktus után jutott eszembe, gumival védekeztünk az elejétől. Az egész jó ha kb. 3-4 percig tartott, mert régen nem volt a barátom nővel. Nem vettünk észre rajta szakadást, viszont nem fordítottuk meg, csomóztuk meg a végét hogy szivárog-e, csak a két ujja között húzta végig a gumit, akkor nem láttunk szivárgást. 28. napomon vagyok, viszont még semmi, és egyre jobban félek. Szerintetek nem vehettük észre, hogy szivárog?
2016. aug. 27. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi. Mint már mondtad rendszertelen a mentsruációd, lehet azért késik. De bármi megeshet. Inkább menj el dokihoz. Vagy vegyél tesztet.
2016. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ó Te mindenható , Te istenek Istenje , Féktelen megbocsájtó nagyúr, mindenek megmondója- Gyakori kérdések!

Mondd, lehetek terhes ???

Igen lehetsz és nem, nem lehetsz terhes!

Hány ilyen kérdés lesz mééég??????

Váá

2016. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!