Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így ugye biztos nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ugye biztos nem lehet majd baj?

Figyelt kérdés

El akartam menni kiváltani a következő 3 darab Nuvaringem de kiderült hogy a magánorvosom szeptemberig szabadságon van és az asszisztens nem tudta ilyenkor hova kell menni. Anya azt mondta próbáljam meg annak a dokinak a magánrendelését akivel a kórházban sztk-ban együtt dolgoznak, felhívtam, azt mondta elvileg fel tudja írni a receptet, nagy boldogan elmentem ahol be se mentem hozzá, az asszisztens elküldött hogy a doktor úr nem írhatja fel mert nem vagyok az ő betege és nincsenek nála a vizsgálati papírjaim (ez nem is zavart volna ha nem személyesen kb egy óra utazás után derül ki hanem mikor felhívtam a dokit) elküldött állami rendelésre ami nem ott van ahol az sztk, ahol majd megvizsgálnak és kiírják. Nekem jövőhét elejére kéne a recept, a vizsgálat kiértékelése magánorvosnál 2-3 hét, itt se hiszem hogy kevesebb, meg hát ki szeret állami nőgyógyászhoz járni.



Szóval a lényeg, úgy döntöttem tartok akkor egy hónap szünetet. Ma reggel vettem ki a gyűrűt és a barátommal legutóbb csütörtökön vagy pénteken voltunk együtt. Elvileg akkor nem véd ha a szünetben szexeltünk, csak biztosra akarok menni, így akkor nem lesz baj, ugye? (Természetesen mostantól kezdve a következő hónapban meg az első gyűrű alatt védekezünk majd gumival, nem vagy hülye ennyire)


2016. aug. 22. 17:37
 1/5 A kérdező kommentje:
"Elvileg akkor nem véd ha a szünetben szexeltünk," Ezt úgy értem akkor nem véd ha utána nem teszek be újat, alapból tudom hogy véd (csak a félreértés elkerülése végett)
2016. aug. 22. 17:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom azt 4 hétig is bent lehet tartani folyamatosan és utána kivenni! Sokan így használják spórolás -képpen. Olvasd el a tájékoztatót. Ha most még visszateszed akkor sem fog tökéletesen védeni pár nap, de a szünet miatt akkor szerintem biztos nem lesz bajod. Szóval érted mire gondolod! :D
2016. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már kitoltam majdnem 4. hét végéig pont annak a reményében hogy addig szerzek receptet :(
2016. aug. 22. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is szabin van sokáig még és van helyettes doki, ő írta fel simán.

Egyébként onnantól nem véd hogy levetted tehát előtte nem gáz ha együtt voltatok.

2016. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háziorvosod még próbáld meg, mert sok lánynak a tablettát is felirhatja! De akkor elvileg ha csak most jön a szünet és a szünetben nem lesztek együtt, akkor rendben lesz a dolog!
2016. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!