Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy napig vereztem. Ez mitol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsír Áf kérdése:

Egy napig vereztem. Ez mitol lehet?

Figyelt kérdés
Jouggle fogamzasgatlot szedek 4 honapja. Eddig 8 - 10 napig vereztem. De most pentek este megjott valami. Egy picit folyt valami ver. Es vasarnap mar semmi. Tampont hasznalok. De egy tampon lett nagyjabol veres. A tobbi csak szines lett. 3 terhesteszt negativ. Ki nem hagytam egy szemet sem... Egy kicsit felek... Ugye nincs mitol???

2016. aug. 16. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak azért lehet, mert van véred.
2016. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most lett volna a megvonásos vérzésed vagy ez csak most közben volt?
2016. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A megvonasos verzesem lett volna
2016. aug. 16. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Tablettánál előjön hogy lenyomja a hormonszintet és szinte alig épül fel méhnyálkahártya, pont ez a lényege ugye, azért kevés a vérzés. Főleg hogy az elején vagy. Ha a teszt negatív akkor nincs gond. Alapból kellemes mellékhatása hogy csökkenti a vérzést, nem rögtön, hanem sokszor fokozatosan. A lényeg hogy valami legyen azért a szünetben, van ismerősöm akinek összesen 2 napra csökkent, első vérzés, második már enyhe, estére barnázás és a 3.nap reggelére megszűnik.


Mielőtt elkezded vagy amióta szeded voltál vérvételen?

Vérszegénység vagy akár pajzsmirigy gond állhat a hátterében annak hogy bő a vérzésed alapból és most a tabletta mellett is, nekem mint kiderült alulműködésem van, azért volt bő a vérzésem és hosszú (7napos és erős volt tabletta mellett is, alapból pedig 9napos...) és amióta endokrinológus kezel azóta élvezhetem a tablettával hogy 5 gyenge nap van.

2016. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A lányomnál nem mutatta ki a teszt, csak a nődoki mutatta meg. (bár nála nem volt vérzésem) Ezért is ijedtem meg.

Vérvételen nem voltam... De mióta szedem a tablettát akkor is ugyan olyan hosszú volt a menstruációm...


Köszönöm a válaszokat...

2016. aug. 16. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért talán annyit megér, hogy beszélj az orvosoddal. Nem vagyunk egyformák!
2016. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele tegnap este: Ő szerinte elvileg nem lehet gond...

De ha még is?


Köszönöm a választ... :)

2016. aug. 17. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!