Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rendesen hat a gyógyszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítőké(s)z kérdése:

Rendesen hat a gyógyszer?

Figyelt kérdés

pár hónapja szedek gestomix 20-at.2-3. napra van írva a menzesz de nekem mindig a 4-en jön meg.

valamint nem lett tőle szebb az arcom és a görcsök is erősek néha


2016. aug. 4. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy megjön. Fogamzásgátló hatására is tolódhat el pár nappal a menzesz, nem feltétlenül jön meg teljesen pontosan. Az arcod nem is lesz tőle szebb, ezt nem tudom, hol hallhattad, valamint nem görcsoldó hatású. A "pár hónap" viszont még nem túl sok idő. Ahhoz, hogy rendesen beállítsa a menstruációdat, több kell. Szépülni nem fog tőle az arcod, ezt felejtsd el. :) (3 éve szedek fogamzásgátlót.)
2016. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, nyugi! Nekem 5. gyógyszermentes napon szokott és sokszor még a 2. hatóanyagos szemnél is tart! Szedd rendesen és nem lesz baj!

Ha komolyabb bőrproblémáid vannak, olyan gyógyszer kellene, ami csökkenti a tesztoszteron szintet!

A görcsökre nem mindenkinek jó.. :(

2016. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy nem lett jóbb sőt rosszabb lett mint előtte volt akkor menj nőgyógyászhoz és írass fel másik fogamzásgátló tablettát. Ettől függetlenül jól hat a gyógyszer... Pl nekem mikor 1 hét szünetet kellett tartani hogy azon a héten megjöjjön a megvonásos vérzés sose abban az egy hétben jött meg hanem rá 2-3 hétre... Szóval én ezért változtam Rezia nevű fogamzásgátló tablettára. Az utolsó 4 szem placebo tabletta zöld színű ahogy be veszem az utolsó szemet. Másnapra megjött szóval azért volt jó nekem a Rezia mert tudtam mikor fog megjönni. Számíthattam rá. Nem úgy mint a másik gyógyszernél hogy azon izéljen az ember hogy nehogy pont akkor jöjjön meg mikor nincs az embernél semmi. . Természetesen szebb lett az arcom enyhültek a görcsök.
2016. aug. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek:)


hát azt hogy szebb lesz az arc azt kb.mindenki mondja.:D csak nekem nem vált be.

A gorcseim nem lettek erősebbek meg más olyan sincs ami miatt valtanom kene.

2016. aug. 5. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem vagy egyedül, én több tablettát szedtem mire végre kiderült hogy az okozza a súlyos aknét, szünetben mindig jobb volt az arcom állapota, egy hatóanyaga a tabletta formának,plusz a sárgatest formája is valószínűleg hozzájárult! Gyakori mellékhatás amúgy, ahogy a menzesz is lehet fájdalmasabb. Gyűrűre váltottunk és azóta egy db pattanásom nem volt! Egyik hónapról a másikra megszűntek a mély, göbös pattanások.


Nekem mindig 4-5.nap a vérzés, tablettával és gyűrűvel is, nem kell 2-3.-nak lennie az egy tájékoztató dolog. Amúgy hat ettől függetlenül.

2016. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!