Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Új gyógyszert kezdek majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új gyógyszert kezdek majd szedni, lehetnek mellékhatásaim?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló tapaszt használok bő fél éve, tökéletesen működik, soha semmi negatív hatása nem volt, nem híztam, nem voltam rosszul, nem csökkent a libidóm, stb, most viszont váltani akarok (idegesít, hogy a tapasz leesik)

Szemezek a hüvelygyűrűvel, vagy valami tablettával, nyilván majd a doki dönt, hogy mit kapok, de a kérdésem, hogy ha már használok fogamzásgátlót, akkor lehet, hogy az új gyógyszer összekuszál mindent, és rosszul leszek, vérezgetni fogok, meg hasonlók? Vagy már megszokta a szervezetem, és nem lesz gond?


2016. júl. 25. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, nekem eddig 2váltásom volt (tablettáról másikra mert Diane35 volt, utána pedig gyűrűre mert kiderült hogy minden tabletta nálam súlyos aknét okoz)eddig ez a gyűrű vált be a legjobban 7 hónapja! Mindnél a váltáskor volt mellékhatás (a két tabletta között mellnövekedés, hányinger, fejfájás), a gyűrűnél vérezgetés az első 2 gyűrű alatt de 1-1 tisztasági mennyiségű hála 3-4nap max, tehát csak rózsaszínes-barnás folyás inkább, néha hányinger, ingerlékenység. De 3. gyűrűnél megszűntek.
2016. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!