Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell az óvszert felhúzni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell az óvszert felhúzni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a pénisz megfelelő merev állapotban van, az óvszert rá kell helyezni a makkjára, és szép fokozatosan simogatva felhúzni, hogy a merev állapot végig fennmaradjon, amíg az óvszer ráfeszül a pénisz teljes hosszára.


dr Rusz Edit szexológus

2010. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ott van a csomagban a használati útmutatón :)
2010. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen ott a használati útmutató... meg, egyébként hogy máshogy lehetne? :D Keresve se nagyon találok más megoldást rá :D Szerintem akinek nem egyértelmű hogy hogy lehet felhúzni az még ne szexeljen.
2010. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

basszus...én nem értelek titeket!

Ha nem védekezünk akkor azért rinyáltok hogy milyen felelőtlenek vagyunk...

Ha érdeklődök hogy védekezzünk, akkor meg azért..

Rajtatok igazodjon ki az ember..

2010. ápr. 16. 22:35
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

dr Rusz Edit szexológus


Elfelejtette, hogy előtte meg kell bizonyosodni róla, hogy nem került alá levegő? Maga semmit nem tanult drágám, kár volt odaadnom magának a diplomát.


Dr. Kovács Mihály

2010. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
14:40 LoL
2010. máj. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
81%

Azért nekem volna problémám az óvszerrel.

Mert mikor felhúzom,

az óvszer gyenge szorításától

azonnal el is megyek.

Pedig mindent helyesen csináltam,

és több óvszert is kipróbáltam :-(

Mit tegyek?

Normális válaszokat kérek szépen!

2010. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Próbálj megy egy szűkebb fajta óvszert használni, páldául masculant, mert másak a méretezések.
2010. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
77%

Tisztelt Dr. Kovács Mihály!


Látom, maga sem tanult tőlem túl sokat. Egy csomó lényeges dolgot elfelejtett leírni 2 éve, 2010-ben, és még dr Rusz Edit szexológus leírásával kiegészítve a maga leírását sem teljes a kép. Most maguk miatt szegény kérdező srác teherbe ejtette a 16 éves barátnőjét, és azóta még 3 prostituáltat, egy 19 éves egyetemistát, és mindkét (20 és 22 éves) feleségét is.


Miért nem tudtak normális leírást adni? Kár volt magának adnom a diplomát, és kár volt felvennem szexológusnak rá 2 évvel... Ezt nagyon megbántam.


Dr. Kiss Sándor

2012. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
lol
2013. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!