Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez menstruáció lenne vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez menstruáció lenne vagy betegség?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el szedni fogamzásgátlót, most tartok az első 7 napos szünetnél, és menstruáció helyett barnás nyálkás folyásom van, mennyiségre nagyon kevés, még menstruáció szerűnek sem nevezném. Lindynette tabit szedek. Érdekelne, hogy ez teljesen normális vagy érdemes lenne meglátogatni a nőgyógyászom?
2016. júl. 23. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg a dokit nehogy valami baj legyen drága!
2016. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg másik gyógyszer kell.
2016. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj elírtam, nem menstruáció, hanem megvonásos vérzés, kicsit még szokatlan.
2016. júl. 23. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet teljesen normális is.

Nekem világ életemben a rendes, piros vérzést barnás folyás előzi meg és azzal is zárul (fog. gátló szedése mellett is így volt és természetes menzesz mellett is). Te meg most ugye hormonok hatása alatt állsz, tehát kihozhatta a fog. gátló. Ami lehet, hogy mindig így lesz majd. Ezért nem kell most rögtön orvoshoz rohanni. Ha nem lesz rendes vérzésed egyáltalán, akkor érdemes lesz majd.

2016. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!