Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugyan az a fog. Gátló, de két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyan az a fog. Gátló, de két különböző betegtájékoztató. Melyik a hihető mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Reziát szedek. Minden este 6-kor,legkésőbb hétkor szoktam bevenni a tablettát,most azonban sajnos nem volt rá lehetőségem csak másnap reggel 10 körül (tehát több,mint 12 óra telt el).


Az egyik tájékoztató azt írja,hogy 12 óra elteltével csökken a hatás, a másik tájékoztató pedig azt,hogy 24 órám van pótolni a szemet és a hatás még biztonságos lesz. Most melyik az igaz?


Ráadásul az első sorból hagytam ki a hatodik szemet,és voltam már együtt a párommal a héten,és belém is élvezett.


Itt 12 órát ír: [link]


Itt pedig 24-et:

[link]


Én ezt nem értem :(


2016. júl. 15. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én annak hinnék ami a dobozában van. De kérdezz rá a nőgyógyászodnál vagy a gyógyszerésznél ők csak értenek hozzá valamennyit.
2016. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Keresem csak még nem találtam meg,ezért néztem utána a neten.

Nőgyógyászommal csak kedden tudok beszélni,másikat nem ismerek.


Köszi a választ.

2016. júl. 15. 12:14
 3/8 Üres tükör ***** válasza:
A biztonsag kedveert a 12 orasat hidd el. Aztan legkozelebb megkerded a nodokit.
2016. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lejáratról és hatáscsökkenésről mindig a legrövidebb időt hidd el, arról, hogy ténylegesen mikor hat arról meg mindig a leghosszabbat. Így csökken a hibafaktor! :)
2016. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tehát most nagy a kockázat,hogy teherbe estem? Imádkozáson kívül tehetek valamit?:(

Fél éve szedem egyébként.

2016. júl. 15. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász! Indulás! ha a sajátod nem elérhető akkor irány a nőgyógyász ambulancia és esemény utáni ha van rá időd! :) hajrá!
2016. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint tilos esemény utánit használni fogamzásgátló mellett.
2016. júl. 15. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Én eddig minden fogamzásgátlón 12 órát láttam bevételi határidőnek. Szerintem a 24 hülyeség.

Egyébként lehet esemény utànit bevenni tabletta mellett is.

2016. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!