Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges? Mit tegyek ez ellen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Tehát, lehet megint néhányan jót nevetnek egy ilyen kérdésen, mert már megszoktam, és régebben én is jót viygorogtam amikor ilyeneket olvastam de kicsit hogyismondjam, megijedtem...: D

Szóval barátommal pettingeltünk (még szűz vagyok, és ez volt az első pettingem) először megujjazott (nem tudom hogy került-e az ujjára előváladék mert nem figyeltem), néha odatette a péniszét a csiklómhoz de nem hatolt be, aztán kivertem neki utána zuhanyoztam , előfordulhat hogy eseeetleg baba legyen belőle ?mert ráadásul termékeny időszakom is volt akkor. De annyira meg vagyok ijedve, hogy már szerintem hallucinálok, 6 napja történt de néha már azt képzelem hogy olyan tüneteim vannak, ami 6 nap után még lehetetlen :D Jó tudom egy nőgyógyász a hasát fogná a röhögéstől, meg gondolom ti is néhányan azt csináljátok, de van valami tanács (pszichológuson kívül) hogy ne legyek ilyen idegroncs ennyi miatt? Légyszi ne oltsatok szét mert erről az oldalról már nem olyan vicces a szitu ) 18/L



2016. júl. 14. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne parázz...gondolom rommá agyaltad és izgultad...:S

Ha valóban csak ennyi történt akkor 1000+1 % hogy nem leszel anyuka...így és most nem...:)

2016. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

mi lesz a neve? :P


23F

2016. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 ha ilyen körülmények között megfogant akkor megkapja a Herkules nevet ...:DDD ha lány akkor Pallasz Athéné ha már ilyen kis szívós a kölyök :D
2016. júl. 14. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, valószínűtlen hogy teherbe estél volna.
2016. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Abszolut nem lehetsz terhes.

Ha viszont ennyire idegroncs vagy a történtek miatt, valószínűleg nem vagy érett lelkileg a szexre. A szexhez nem csak testileg kell megerni, hanem lelkileg is...

2016. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ha mast nem, ezt megtanultam ebbol, most ugy erzem egy darabig nem igazan lesz kedvem semmi ilyenhez.
2016. júl. 15. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!