Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Fogamzás gátlót szedek, este 11kor szoktam bevenni, viszont egyik este nagyon kimerült voltam és elaludtam, majd másnap már csak a munkában jutott eszembe, hogy nem szedtem be este a fogamzásgátlómat, amint hazaértem rögtön pótoltam, olyan 7 óra felé, szóval akkor már letelt a 12 óra, utána folytatam a tabletta szedését normálisan, ez a 3. hét elején volt. Időben megjött a menstruációm viszont a szokásosnál sokkal kevesebb vér jön.

Lehetek terhes?



2016. júl. 13. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Böfr
2016. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kalács666 válasza:
0%
nem kéne ennyit toszni azt nem lenne ez...
2016. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy terhes vagy, sőt elég valószínűtlen szedd nyugodtan a tablettát ahogy kell, menyasszonyomnál is előfordult hogy később vette be mert nem voltunk otthon az viszont igen, egy kis rendszertelen vérzést eredményezett semmi mást.
2016. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!