Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirálról mi a véleményetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirálról mi a véleményetek? Mennyire biztonságos? 20 évesen lehetséges?

Figyelt kérdés

Még nem szültem és egy jó 10 évig még nem is tervezem. Fogamzásgátlót nem akarok szedni, ezért gondoltam a spirálra. Tudom, hogy ezt rendszerint már szült nőknek helyezik fel, de erre bukkantam a neten : [link]

Van itt esetleg olyan, akinek volt spirálja, esetleg ilyenje?


2016. júl. 11. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat tapasztalatom nincs. De meg nem szultem nem vallalnam be. Nehogy valami maradando karosodast okozzon. Mert ugye noveli a kulonbozo gyulladasok,es mehenkivuli terhesseg eselyet.Amugy ismerosomnek van(2 gyermek utan) ,o csak annyit mondott erosebb es hosszabb lett a verzese es ket verzes kozott is tapasztalt nemi folyast tole.
2016. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem hormonmentes van. én se szültem még, de ez rendes méretű, olcsóbb, és 5 évig jó.


külföldi fórumokat olvasgass, nálunk nagyon ellenzik. máshol meg azt látom, hogy biztonságos és nem olyan veszélyes, mint ahogy itt riogatnak.


semmi gondom vele évek óta. amikor felrakják, fáj, ennyi.


kérdezz nyugodtan, ha érdekel még valami.

2016. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!