Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellékhatása?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellékhatása? Létezik?

Figyelt kérdés

Már 8. éve menstruálok, az első két évben soha nem volt semmi bajom, ha megjött, csak a vérzés ugye.

Utána már voltak tünetei, pl. mellfájdalmak, görcsök is, talán még előfordult az is, hogy gyengébb voltam az első nap, de semmi komoly.

3 éve élek nemi életet, fogamzásgátlót lassan 2 éve szedek.

A kérdés is ehhez kapcsolódik, amióta szedem, azóta ha a megjön a mellem szinte leszakad, úgy görcsölök, hogy a falat tudnám kaparni, szinte minden alkalommal hányok is, néha még hasmenésem is van...

Váltottam gyógyszert, tehát már a második fajtát szedem, de ennél is ugyanígy van.

A két gyógyszer között kihagytam fél évet, akkor nem voltam ennyire rosszul sose.

Igazából a doki sem tud mit mondani rá, azt mondta, hogy neki az a tapasztalata, hogy inkább enyhülnek pl a görcsök, mint erősödnek, de mindenki más.


Járt már így valaki?

Kísérletezzek tovább, és próbáljak más fajtát? Nem szeretném tönkretenni a szervezetemet, de ez így nem állapot.

Nincs bajom a gumival, tehát nem dőlne össze a világ, ha nem szedném a gyógyszert, de kevésbé bíztam benne, ezért szántam magam rá a gyógyszerre...


2016. júl. 11. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a gyógyszer okozza.. Drospirenon tartalmút ajánlok, az nem bántja annyira a tested! Nincs annyi mellékhatása! Nekem Altforalle van, de sose volt bajom..
2016. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem éppenhogy akkor jönnek elő ezek a tünetek mikor nem szedek már semmit...
2016. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyeneket szedtél eddig?

Valószínű még nincs meg a neked legmegfelelőbb. 3-4 félét érdemes megpróbálni.

Nekem volt antiandrogén, egy magasabb és egy alacsonyabb de maga a tabletta forma volt a gond (mind aknét okozott) és végül hüvelygyűrű lett ami bevált.

2016. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lindynette, Yasminelle.
2016. júl. 12. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!