Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez gyengíti a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gyengíti a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugye a foggátló felszívódását gyengítheti ha bevétel után pár órán belül hasmenés, hányás fordul elő. Nekem tegnap bevételt követően 2 órára rá nem mondanám hasmenésnek de félig az volt, nehéz elmagyarázni, de csak egyszer. Utána voltam a párommal, és nem vettem be új szemet mert nem hiszem hogy a félig hasmenéses széklet befolyásolhatja, de most kissé elbizonytalanodtam. gyengülhetett a hatása?
2016. júl. 10. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat sztem egy lagyabb szeklet nem szamit.
2016. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oszinten... miert jo ilyesmivel rizikozni? Utana meg a hozzad hasonlo felelotlen nok, akik egyszeruen nem eleg intelligensek a szedeshez, kurtolik tele a vilagot azzal, hogy "de ok bezzeg a szar bogyo mellett este teherbe!". Ha lagy szekleted akkor lehet nem volt eleg ideje felszivodni, igy eleg nagy esellyel baj is lehet.
2016. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!