Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már egy hónapot késik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy hónapot késik a havim! Ez normális? Ki mennyi idő alatt állt helyre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül 3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló gyógyszer szedését.másfél évig szettem( lindynette).

Amikor abba hagytam

Következő hónapban meg is jött 2 hét csúszással. Viszont azota nem jott meg. Mar több mint 1 hónapot késik. E mellet 1 hónapja folyamatosan görcsölök mint ha meg akarna jönni. A mellem is feszül

Ez mennyire lehet normális?

Esetleg gondolhatok terhességre is?

Tervezem a tesztet és persze ha nem állok helyre megyek orvoshoz csak a véleményetekre lennék kíváncsi. Amig nem kapok időpontot az orvoshoz

Köszönöm előre is.


2016. júl. 8. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj egy terhességi tesztet holnap reggel, hogy amiatt ne aggódj. És minnél előbb menj dokihoz
2016. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak tisztázzuk. Mivel felmerült a terhesség gondolata, gondolom, az abbahagyás után is éltél nemi életet. Amennyiben védekeztetek óvszerrel és nem szakadt ki szerintem nem vagy terhes. Pont az ilyen mellékhatások tömkelegétől félek elkezdeni tabit szedni, pedig nekem jót tenne (ciklus szempontjából). Csinálj egy tesztet és mielőbb menj orvoshoz.
2016. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm az eddigi válaszokat

A tegnapi nap folyamán csinaltam egy tesztet és pozitív lett:)

Úgy hogy a lehető leg gyorsabban intezem is az orvost hogy minden rendben legyen/ menjen ^_^ szép napot

2016. júl. 11. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!