Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Exhibicionizmusból ki lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exhibicionizmusból ki lehet valahogy jönni? 24F

Figyelt kérdés
Szeretem, izgat ha meztelenül látnak idegenek, viszont ezt mások nem igazán tolerálják. Állítólag nincs rossz testem, de mégiscsak egy elítélendő dolog ez a társadalom részéről. Hogyan hagyhatnám el ezt a vágyamat?
2016. júl. 6. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell elhagynod, van, ahol tolerálják, pl. nudista strandon. Ha nincs rossz tested, akkor pedig akár chippendale-fiúnak is elmehetsz.
2016. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj, hanem a társadalom bigottságával és prűdségével.

Ha nem kezdeményezel semmit szexuálisan, nem lenne oka senkinek sem elítélni téged, hiszen semmivel sem rosszabb, mint amikor egy felfújt szájú kitömött mellű liba kiöltözve illegeti magát.

2016. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondolom, hogy csak attól érzik feszélyezve, szégyenlősen magukat az emberek, mert ezt szokták meg, a társadalom ezt várja el tőlük? Ha nem találtuk volna fel pl. a ruhát semmi problémája nem lenne senkinek se azzal, hogy látszódik a feneke, puncija, stb.
2016. júl. 6. 15:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezek társadalmi szokások, beidegződések. Egyes természeti népeknél az a természetes, hogy nem takarsz el semmidet, ők nem is botránkoznak meg azon, hogy meglátják egymás fütyijét, mellét, stb.
2016. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor már megint rossz helyre születtem.
2016. júl. 6. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem pl. nem a meztelenség zavar, hanem az exhibicionizmus. Ha valaki ok nélkül mutogatja magát csak azért, hogy mások megnézzék, azt szánalmasnak találom. Szerintem a társadalom nem a meztelenséget ítéli el, hanem a magamutogatást. Ez ugyanolyan, mint ha pl. egy köteg húszezressel legyezgetnéd magad mások előtt. Akkor is a legtöbben p.csfejnek gondolnának.
2016. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Viszont ha valaki egy köteg pénzel legyezgetve magát hergeli a többi embert, azt nem rendeli büntetni a törvény, míg ha valaki ezt a a péniszével teszi azt igen. És ez a gond, pedig a kettő közt az első mondjuk engem jobban ingerel. És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy ha egy nő teszi meg ugyanezt, akkor az sem ugyanolyan megítélés alá esik a társadalom szemszögéből, pedig a tevékenység pont ugyanaz. Ez pedig már nemi diszkrimináció.
2016. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagy azokat is ide sorolhatjuk, akik a menő autó slusszkulcsát lobogtatják. Akár ezt, akár húszezreseket, akár kukit akár cicit mutogat valaki, ott általában valami lelki ok, önértékelési zavar lehet a háttérben. Az ilyen ember nem hisz magában eléggé, borzasztóan vágyik az elismerésre, és azt csak ilyen, szánalmas eszközökkel képes elérni.

A vágyat úgy hagyhatod el, ha végiggondolod, miből fakad! Pontosan mit érzel, ha meztelenül látnak idegenek? Milyen vágyad vetíted ki ebbe a szituációba?

2016. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hogy kívánjanak.
2016. júl. 7. 15:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint azt gondolod, hogy ruhában nem vagy elég kívánatos? Hidd el, aki ruhában nem tudsz megmozdítani, azt meztelenkedve sem fogod.
2016. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!