Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Enyhe hasgörcs utalhat beágyaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhe hasgörcs utalhat beágyazódásra?

Figyelt kérdés

7 napja volt az együttlét és tegnap óta görcsölget a hasam.

Bevallom hülye libaként viselkedtem és 30 éves fejemmel életemben először megszakítással csináltuk természetesen középidőben mert miért is ne pont akkor...

Még egy hét van a következő menstruációmig addig szétizgulom a fejem..


Szóval lehet hogy már csak beképzelek dolgokat az idegesség miatt de határozottan enyhe görcsöt és szurkálást érzek.


Létezik, hogy ilyen hamar lehet érezni, ez lenne a kérdésem...


Köszi a válaszokat..


2016. júl. 6. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A beagyazodas a 7-10.nap kornyeken tortenik, szoval igen erezheted, 2 het mulv pedig a teszt is kimutatja ha van mit.
2016. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:(
2016. júl. 6. 10:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Akár arra is utalhat...

De nem kell még elásni magad.


Várj még legalább 4-5 napot, egy érzékeny teszt már kimutatja, van valami. Ha negatív, lenyugszol, és meg fog jönni. Ha idegeskedsz, attól is késhet.

2016. júl. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nézd! Van egy férjed! Szeretkeztetek. Mi lesz, ha esetleg baba lesz? Akkora sorscsapás?


Én most izgultam végig egy méhen kívüli terhességnek látszó VALÓDI terhesség első néhány hetét. 37 vagyok, a férfi, 2 diplomával, két nyelvvizsgával, és tudod, igazán hiszem, mély vallásosság nélkül is: a gyerek pontosan akkro jó, amikor az Úr adja!


A feleségem pedig éppen 30!

2016. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hat elvileg utalhat igen beagyazodasra. De pl nekem mindig van szurka es gorcs mensi elott egy hettel..baby viszont (sajnos) nincs.Szurkolok,hogy ne legyen baj!Kuld at inkabb hozzam azt a golyat;))
2016. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem a férjem:)) Azt írtam, hogy "30 éves fejemmel"!


Komoly kapcsolatnak tűnik de még nagyon nagyon az eleje... ezért nem akarok gyereket (még).

2016. júl. 6. 12:11
 7/12 anonim ***** válasza:
A beágyazódás is kB 14-15. Napon ha meg fogant. De az is lehet hogy előbb fogant a baba. Én akkor estem teherbe azon a héten mikor menstruálnom kellett volna sehol sem voltam a termékeny időszakhoz képest... Már rég elmúlt az ovum. 22 N 13 hkm
2016. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az előző nem tudom, hogy értette a 14-15. napot. A beágyazódás a megtermékenyülés után 7-10 nappal van, ugyanis annyi idő kell neki, hogy leérjen a petevezetéken át a méhbe. Függetlenül attól, hogy a ciklus mely napján történt a megtermékenyülés.
2016. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy hogy állítólag mikor leér akkor kell neki még 1 hét mire normálisan megtapad és így fogantatástól beágyazódásig kB 14 nap legalábbis a nőgyógyász ezt mondta.
2016. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm utólag is a válaszokat, végül nem lett gond, a várt előtt egy nappal megjött a menstruációm :)
2016. júl. 13. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!