Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellékhatásai lehetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellékhatásai lehetnek a Yasminelle tablettának?

Figyelt kérdés

Tudom hogy mindenkinél más mellékhatása van/nincs a fogamzásgátló tablettáknak, de azért mégis szeretném tudni hogy mekkora a hormontartalma a Yasminelle tabinak. (1hónapja kezdtem el szedni...)

A nőgyógyász a Yasminelle tabit ajánlotta azzal az indokkal,hogy nagyon kis hormont tartalmaz. El is kezdtem szedni, viszont később az egyik ismerősöm azt mondta ,hogy az ő nőgyógyásza megmutatott neki egy fogamzásgátló tablettákról való tájékoztatót ahol a tabik a hormontartalmuk alapján voltak sorrendbe állítva ,és a Yasminelle volt az egyik legnagyobb tartalmú(60%).

Idáig nem volt semmi panaszom viszont most nagyon megijedtem... Ez tényleg igaz??

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2008. szept. 28. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Hát igen nem a legalacsonyabb közzé tartozik, a legalacsonyabbak pl.: a Lindynette20.Az én ismerősöm a Yasminelle-től 1hónapon át vérzett ,sőt még mikor a második elvéllel elkezdte, még akor is és kiderült hogy nem fogadja be a szervezete.Menőhet az éhségérzeted,akkor hízni is lehet, főleg aki hajlamos...
2008. szept. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy mi lehetett azon a tájékoztatón, de a Yasminelle is az alacsony hormontartalmúak közé tartozik!!!!

Ha eddig nem jelentkeztek nálad a tünetek pl. pecsételés, mellfeszülés, fejfájás stb, akkor nem kell aggódnod, megfelelő számodra a gyógyszer! Nem mindenkinél jönnek elő a tünetek! Nekem semmi bajom nem volt, amikor anno elkezdtem szedni a Gracial-t! Ennek is alacsony a hormontartalma!

2008. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én Yasminelle-t szedek!

semmi panaszra nincs okom,18 éves múltam nem régen...szerintem jó. és igen! alacsony hormontartalmú!

2008. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én soha életemben nem szedtem fogamzásgátlót (29 vagyok), de nagyon rendszertelen volt a menszeszem, így a doki rábeszélt. El kell, hogy mondjam, hogy nekem maximálisan bejött a Yasminelle, másfél hónap alatt, amióta szedem, 5 kg-t fogytam, ami nem is ártott, :) és egy mérettel nőtt a mellem is, ami szintén nem ártott. :) Szóval "imádom" a gyógyszert, és semmi éhségérzetem illetve más panaszom nincs. Bár egy héten 4-szer keményen tornázok, és azért odafigyelek az étkezésre is.


29/L

2010. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!