Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj ebből ha kimaradt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj ebből ha kimaradt a 13. tabletta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5. levelemnél tartok, este 9 körül szoktam bevenni a tabit. a 13. szemet (szombat) sajnos nem tudtam bevenni és nem is pótoltam 12 órán belül. Ilyenkor a tájékoztató szerint nem is kell pótolni, hanem folytatni rendesen ahogy szoktam és 7 napig kiegészítő védekezés. Vasárnaptól folytattam is a szedést és kedden voltunk együtt, de nem gumival, hanem csak megszakításos módszerrel, 2 aktus. Következőre ma voltunk együtt szintén megszakításos módszerrel szintén 2 aktus. Ma már bevettem a gyógyszert és holnap van az utolsó szem...


Szerintetek lehet gond így, hogy nem gumiztunk csak megszakításos módszer?


2008. szept. 27. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Elvileg lehet, de mi is így szoktuk, és még eddig nem volt baj, mondjuk nálam inkább az fordul elő, hogy megy a hasam, és amiatt kell kiegészítő védekezés. Ehhez az kell hogy megbízz a párodban és ő is tisztában legyen magával, azaz tuti hogy időben kivegye a szerszámát. Én 5 éve szedem a bogyót, és nem volt vele gondom.
2008. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Kihúzta a párom időben a "szerszámát" mind a 4 alkalommal, persze tudom, hogy van az előváladékban is spermium, de sok olyat hallani, hogy nincs benne elegendő spermaszám...


Még várom a válaszokat :)

2008. szept. 28. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!