Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasmenés és fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasmenés és fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Meliane fogamzásgátlóm szedésének 19. napján tartok, de két napja hasmenéssel küzdök. Tegnap sikerült a 3 órás felszívódási időt betartanom, de ma sajnos nem. 2 órával a gyógyszer bevétele után kellett mennem wc-re hasmenés miatt. A gyógyszert már több éve szedem, eddig nem volt ilyen jellegű problémám. Kérdésem, hogy szedjek e be plusz tablettát? (bár félő, hogy a hasmenés miatt nem lesz meg a 3 órás felszívódási idő) Vagy szedjem tovább holnap?


(nem voltunk együtt mióta hasmenésem van, kb 3hete voltunk együtt utoljára)



2016. jún. 25. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell potlo szem, de vagy vedekezzetek pluszban vagy varjatok meg amig elmulik.
2016. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én más fajta fogamzásgátlót szedek és úgy tudom, hogy ez a tájékoztatóba le is van írva. Az enyém pótlását javasolja.

Szerintem vegyél be még egyet. Nem hiszem, hogy bajod lesz belőle, viszont ha nem veszed be, abból még lehet. Csak ha elfogy a levél, el ne felejtsd, hogy plusz egy még kell a hónapra:) remélem tudtam segíteni

2016. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok együtt, nem kell, a pótszem, csak tartsátok be azt az egy hét kiegészítő védekezéses dolgot. Mivel részben azért felszívódott ennyi idő alatt, én nem szoktam ilyen esetben plusz hormonnal terhelni a szervezetem, ha nem muszáj.
2016. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!