Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első együtlétnél eshetek teherbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szim44 kérdése:

Első együtlétnél eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
Ma volt az első a barátommal és nem védekeztünk de időben megszakította az aktust de azért egy kicsit félek. Valami elöjele lenne? (tényleg joval hamarabb megszakadt az aktus figyelt rám) neki nem az első volt.

2016. jún. 17. 15:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha érett vagy a szexhez, érett vagy ahhoz is, hogy elmondd anyukádnak, és kérjetek egy esemény utánit.

Mondjuk aki érett a szexhez, az védekezik....

2016. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

A menstruáció első napjától számított 10-14 napon van a peteérésed. Ciklus hosszától is függ hány napot kell rászámolni de kb. Onnantól 36 órán át vagy a legtermékenyebb állapotban.

Ha nem ebben az időszakban csináltátok az esély kisebb. Nem 0, csak kisebb.

HA nem ment el benned az esély szinten kisebb. Nem 0! Csak kisebb, mert az előváladékkal nem jut be annyi spermium, így a valószínűsége a sikeres megtermékenyítésnek kisebb. De van egy ismerősöm aki attól esett teherbe, hogy pasija bedugta modult hármat, majd csaj ráparancsolt hogy húzzon gumit. 9 hónap múlva meg Kinder surprise! Kb. most 12 éves.

2016. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Te jó isten 12 éves...
2016. jún. 17. 16:31
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Baromira figyelt rad... annyira nagyon hogy le se szarja hogy esetleg emiatt teherbe eshettel.
2016. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén remélem, hogy kamu.
2016. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Abban biztos lehetsz, hogy apa nélkül fog felnőni.
2016. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
sajnos nem kamu..
2016. jún. 17. 18:50
 18/22 anonim ***** válasza:

Miért ne eshetnél? Gondolom, azzal tisztában vagy, hogy se petesejt, sem a hímivarsejtek nincsenek képben azt illetően, hogy első, második vagy ezredik aktus.


Azzal, hogy felelőtlenek voltatok, te is nyilván tisztában vagy, és azzal is, hogy bizonyos értelemben úgy játszol, illetve játszotok orosz rulettet, hogy a barátod keze van a ravaszon, a fegyver csöve meg a te halántékodhoz nyomva, legfeljebb más más esélyekkel, mint az egy golyó a hatos forgótárban, és más lehetséges végkimenetellel.


Ha beleestek a hibaszázalékba, akkor nem a barátod (aki "figyelt rád"), hanem te leszel kénytelen meghozni a döntést, hogy szülsz-e vagy átélsz egy abortuszt annak minden testi-lelki következményével együtt.


Nemrég olvastam a neten angolul egy publikációt egy brit kutatásról, ami arra az eredményre jutott, hogy a férfiak közel 40 %-ának tartalmaz komolyabb mennyiségben életképes spermiumokat az előváladéka (az ismételt kísérletek során azt találták, hogy alkati dolog, akinek nincs az előváladékában, annak jellemzően nincs, akinek pedig van annak mindig van, te meg nyilván nem tudhatod, hogy melyik kategória vagy.


Én 5 olyan kamaszlánnyal leveleztem itt az elmúlt másfél évben, aki megszakított közösülés mellett lett terhes. A legfiatalabb 14 éves volt, nem merte elmondani a szüleinek, mert nyilván fogalmuk sem volt arról sem, hogy szexuális életet él, a végtelenségig viszont nem halogathatta, mert kiskorúként szüksége volt a szülői beleegyező nyilatkozatra az abortuszhoz.


Őt egyébként a 21 éves barátjának sikerült meggyőznie arról, hogy ez így biztonságos, tud rá vigyázni, az előző barátnőjével sem volt gond ebből.


Ha gondolod, olvasd el ennek a lánynak a 16 évesen kiírt kérdését. Ő azóta már édesanya, annak idején én írtam neki a 8. kérdést (többek között arról, hogy a legjobb barátnőm kislánya is így fogant, csak ők akkor már házasok voltak). Sajnáltam ezt a lányt, amiért igazam lett, hogy tipikus beágyazódási tüneteket írt le.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__66146..


Bízom benne, hogy ti most nem ilyen áron tanultátok meg a biztonságos védekezés fontosságát.


Sajnos nem gyűjtöttem az összes ilyen kérdést, de nekik pl. sikerült megszakított közösülés mellett teherbe esniük:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__7..


Itt a 6. hozzászólást érdemes elolvasni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__7..

2016. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat holnap megyek nővéremmel aki van 18 nőgyogyászhoz és felirat nekem egy esemény utánit..biztos ami biztos nem kockáztatunk inkább és még szüleim se tudják meg nemlesz belölle igy baj
2016. jún. 17. 22:20
 20/22 anonim ***** válasza:

okos döntés!

(És bár nem pártolom a titkolózást, ügyesen kiötlötted a dolgot!)

2016. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!