Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges az, hogy a 4....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy a 4. hónap Yasminell-adag beszedése után jöjjön elő egy kis hangulatingadozás?

Figyelt kérdés
Eddig semmi ilyesmim nem volt, még az első hetekben sem, de mostanság tompának érzek mindent. De az is lehet, hogy csak az érettségi miatt idegeskedek, plusz beteg is voltam. Vélemények?
2010. ápr. 12. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Végülis előfordulhat, velem is volt már így, de én Lindynettet szedek. Nem lehet h most fog megjönni? Mert én előtte szoktam így érezni. De még 1x: teljesen normális. Tavaszi fáradtság is közbejátszhat, vagy az említett (volt)betegséged.
2010. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is saccoltam a betegségre, ugyanis hányós/hasmenéses volt, az pedig eléggé lemeríti a szervezetet.


Ha neked volt, mennyi idő alatt múlt el? És kellett-e valamilyen orvosi "közbeavatkozás"?

2010. ápr. 12. 16:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Megjönnie jövő hét közepén kellene.
2010. ápr. 12. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem am.általában minden hónapban van 1 nap, amikor picit levertebb vagyok tőle. Akkor vagyok így, amikor elkezdem szedni. Nem panaszkodtam miatta a dokimnak, annyira nem vészes. Olyankor csokit eszem, vagy mozgok és máris elmúlik. :) De lehet már most attól is, h jövőhéten meg fog jönni, én is előtte 1 héttel érzem meg, h megjön.
2010. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, majdcsak elmúlik :) Köszönöm! Meg amúgy is teljesen aggódós vagyok, ittvan a küszöbön az érettségi, plusz azon is aggódok, hogy a hisztim miatt a barátom el fog hagyni.. Szóval azért gondoltam, hogy inkább "agyi" baj ez, mint tablettás.
2010. ápr. 12. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!