Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esti tablettát már reggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esti tablettát már reggel bevettem, este így kihagyhatom?

Figyelt kérdés
Szóval fél éve szedem, mellette szedek egy másik gyógyszert is, amit reggel kell bevennem, de ma véletlenül a fogamzásgátló tablettát vettem be helyette, amit csak este 8kor kellett volna. Ez volt a második szem a levélen. A kérdésem az lenne, hogy nem lesz e gond, ha a ma esti 8 órásat kihagyom és csak holnap este 8kor veszem be és várok a következő levél elejéig, mert tudom, hogy így már nem lenne hatásos. A betegtájékoztató azt írja, hogy ha kimarad 12 óra, akkor is tovább szedem, de kiegészítő védekezést kell mellette használni. Szóval akkor gondolom ha így csinálom, akkor nem lesz probléma.

2016. jún. 12. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a 12 ora odavissza mukodik, es te most majdnem 12 oraval elobb vetted be igy bezavartad a rendszert. Most fokozatosan allitsd vissza az esti szedest. Ma akkor bevetted 9-kor, holnap akkor legyen 11-12 orakor es igy tovabb. Ne zavarj bele meg jobban.
2016. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem inkabb az zavarna be, ha mindig más időpontban venném be. Így meg egyszer hamarabb vettem be, aztán holnaptól meg marad az este 8.
2016. jún. 12. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat en holnap delutan vennem be. Hogy a 12oras "tolodason " belul legyek bizti. De ha tutira akarsz menni akkor vedekezzetek gumival egy hetig pluszban.
2016. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mas idopont az nem problema ilyen 1-2 oras kulonbseggel soha. Egyszer majdnem 12 ora majd ujra majdnem 12 ora kulonbseg viszont mar problema. A nogyogyaszom mondta hogyha tolni szeretnem a szedes idopontjat akkor vagy igy vagy uj level kezdesekor kezdjem.
2016. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat, akkor majd így szépen visszatolom este 8ra.
2016. jún. 12. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!