Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a 34. -ik napon csinált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 34. -ik napon csinált tesztem negativ, de menzisz sehol, akkor megnyugodhatok? Csak késik?

Figyelt kérdés
Két éve 28 naposak a ciklusaim,egyszer jött meg 29 napra,most pedig a 35 napnál tartok,soha ennyit nem késett.Védekeztünk óvszerrel,de sajnos kilyukadt és nem vettük észre rögtön.Ha továbbra sem jön meg,mikor csináljak új tesztet?Volt valakinek,hogy az első teszt nem mutatta ki a terhességet?Meddig várjak?

2016. jún. 10. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem tegnapa jött meg, és kb 28 naponta szokott jönni, viszont most pont 40.-re jött. Meg is csináltuk tegnap a tesztet mert már kezdtünk kicsit idegesek lenni. Negatív lett és estére meg is jött a menzesz. Szóval szerintem nincs ok a pánikra. Rengeteg dolog miatt késhet.

19L

2016. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem:(
2016. jún. 10. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok. 28 napos a ciklusom de mar harom napot kesett. Csinaltam tesztet es az is negativ lett .

18/L

2016. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!