Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után hat a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hat a fogamzásgátló, ha nem a menstruációm első napján kezdtem el szedni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 8. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Minimum 2 hét, a tájékoztatón ugyan 1 hét szerepel, de jobb, ha vársz 2 hetet, utána mehet a dolog gumi nélkül. Ezt a dokim mondta.
2016. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Benne van a betegtájékoztatóban, csak el kéne olvasni!:)
2016. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy benne van el is olvastam,de jobban szeretem kikérni mások véleményét is :) Ha téged ennyire zavar akkor tovább lehet menni,nem volt kötelező válaszolni. :)
2016. jún. 8. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Te meg miért hiszel jobban, teljesen idegen embereknek, akik sem orvosi, sem gyógyszerész diplomával nem rendelkeznek, mint magának a betegtájékoztatónak, amitől pontosabb nincs a világon!

Miért, ha azt írja a betegtájékoztató, hogy alkalmazz 2 hétig kiegészítő védekezést és itt valaki azt mondja, hogy ó, hát 1 hét után már nem kell, akkor csak 1 hétig alkalmazol kiegészítő védekezést???

Arról nem is beszélve, hogy minden fog. gátló más, vannak eltérőek, amiknél máskor alakul ki a védelem.

Szóval azért ezen egy kicsit gondolkodj el...

2016. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!