Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj, ha a masodik napon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a masodik napon kezdem el a fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés
Ha pl.este jon meg, de en delutan/reggel akarom szedni, es ezert az elso nap (este) mar nem veszem be, lehet belole baj?
2016. jún. 7. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán nem baj. De fogadni mernék, hogy a betegtájékoztatóban megtalálnád a választ a kérdésedre.
2016. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvasd mar el azt a nyamvadt fecnit amit a dobozba raknak.
2016. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A menstruáció első 5 napján elkezdheted, mindegy, hogy melyiken, az első hónapban úgyis kell még gumit használnotok, hogy biztos ne legyen baj.
2016. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz belőle baj, hiszen ha este jön meg, de délután akarod bevenni, akkor nyilván így csinálod. Amikor én elkezdtem először szedni a gyógyszert, reggel jött meg, de mivel este 9-kor akartam mindig bevenni, így aznap este 9-kor kezdtem el. Az első hónapban még használjatok gumit!

19L

2016. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!