Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányként mennyire gáz óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként mennyire gáz óvszert venni?

Figyelt kérdés
Sajnos most csak úgy tudjuk megoldani, hogy nekem kell gumit vennem. 17 vagyok, a pénztárnál nem fognak hülyén nézni rám? Lányok, ti vettetek már gumit? Milyen volt?:D

2016. jún. 5. 22:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

14 évvel ezelőtt diák munkán voltam tescoban, mint kasszás.

akkor egy 12-13 év körüli csaj jött óvszert venni.

2016. jún. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%
A szexuális érettség első jele, hogy nem tartod kínosnak az óvszer vásárlást. Inkább rágót vegyél az való neked.
2016. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire sem gáz. Először én is zavarban voltam - sőt rosszul mondom, először anyumat kértem meg hogy vegyen :"D Aztán első két alkalommal kicsit pironkodtam de ugyanúgy lehúzta a vonalkódot mint a tusfürdőét (akár a sarki tom market, akár tesco, akár dm/rossman, spár..).


A cikinek vagy gáznak érzed nem vagy elég érett a dologhoz. De sokkal gázabb lenne 17 évesen gyerekkel elcseszni az életed.

2016. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az, hogy nem szeretem mások tudatára adni azt, hogy én ma szexelni fogok, még nem feltétlen jelenti azt, hogy éretlen lennék hozzá.:D
2016. jún. 8. 17:28
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
De azt jelenti. Ennyi erővel ha kaját vásárolsz, akkor sem érdekel, hogy mások tudni fogják, hogy eszel. Mondom, hogy a babázás való még neked.
2016. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... Az eladót NEM érdekli hogy milyen céllal veszel óvszert. Viheted akár barátnődnek, szüleidnek is. És mit érdekel mások mit gondolnak? Hidd el nem azt fogja gondolni hogy "húú de fiatal és már szexel" hanem inkább azt hogy "lehet hogy fiatal, de van annyi esze, hogy tudja mi fán terem a fogamzásgátlás".


Egyébként sokkal gázabb ha anyudat kéred meg rá. Boltba leveszem a polcról, kasszához fáradok, köszönök, kifizetem köszönök kimegyek. Ennyi. Aki ezt gáznak tartja és nem képes rá, annak nem való a szex. És nem néznek rád furán.

2016. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!