Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2-3 napja fáj a mellem meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2-3 napja fáj a mellem meg a fejem. Lehetséges h a fogamzásgátlótól? És jövöhét szerda környékén kellene megjönnie!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű! Nekem a mellem szokott fájni mensi előtt 1 héttel legalább.
2010. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szóval fejed a melled, szivi, talán nem kellene fogamzásgátlót használni és akkor nem fájna . . . szivi
2010. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor legyek terhes?? Normális vagy?
2010. ápr. 11. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta szeded? Ha még csak az első három levél vmelyikénél tartasz, akkor várj, hátha elmúlik. Ha azután is fennáll a probléma, akkor menj el az orvosodhoz és kérj másik gyógyszert, vagy használj más fogamzásgátló eszközt. Nem csak a tabletta létezik a világon:)
2010. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma fogom beszedni az 21. tablettát. És még az lenne a kérdésem h 19. tabletta után együtt voltam a barátommal de nem védekeztünk h már a gyógyszer teljes biztonságot nyújtott már akkor is. Az elsöt a mensesem elsö napján vettem be.
2010. ápr. 11. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nem leszel terhes, mar vedett 2 het utan mar ved, csak biztonsagbol szoktak mondani, hogy azert jo ha varsz az elso level vegeig. Amugy meg 2 levelt szedj vegig ha adig nem szunik meg a fajdalom mennyi vissza dokihoz. Azt szoktak mondani hogy az elso 3 level alat lehetnek ilyen mellekhatasok.
2010. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is most kezdtem szedni, és nekem is fáj, de benne van a beteg tájékoztatóban, hogy ez az elején nem gond, meg az is fel van tüntetve, mikortól véd, pl. amit én szedek az az első naptól, ha a menstruáció első napján elkezdtem szedni, ha a 2. naptól vagy később, akkor egy hét múlva nyújt védelmet. persze ez tablettánként lehet más, hogy mikortól hat. viszont a mell és fej fájás miatt ne aggódj, szerintem el fog múlni, ha hozzászokik a szervezeted a tablettához.
2010. ápr. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!