Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A cypromix fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cypromix fogamzásgátló tabl. Védettséget nyújtott-e már, ha 12 napja szedem?

Figyelt kérdés
A mensesem első napján kezdtem el. Előtte nem szedtem más fogamzásgátlót! Viszont legutóbb már nem védekeztünk a párommal.
2010. ápr. 11. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót. Ha ezt megtetted és nincs benne akkor jobb az első hónapban még más módon is védekezni. Nem ismerem ezt a fajta fog.gátlót. De én mindig ha egy újabb fajtát kapok és egy ideje nem szedtem már tabit akkor mindig 1 hónapot még kiegészítő védekezéssel vagyok a párommal. Meg ha rendszeresen szeded azóta, hogy voltatok együtt akkor nem lesz gond.
2010. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 StephanieXx ***** válasza:
Én szedtem fél évig.A tájékoztatóban az van,hogy 7 nap után nyújt védelmet,de érdemes megvárni az egy hónapot:)
2010. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg ha a mensi első napján bevetted, akkor már akkortól véd, de ezt én sem hiszem el. Legalább két hét kell szerintem. Az 1 hónap még jobb. Amúgy én is ezt szedem.
2010. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor kezdhetek félni? Hiszen 12 tabl. után semmilyen fogamzásgátló módszert nem használtunk a párommal :(
2010. ápr. 11. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a dokid és kérdezd meg, ő biztos tud valamit mondani, hogy akkor ez most mégis hogy van. Utolsó voltam.
2010. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első csomag Cypromix szedésének kezdése

- Ha a megelőző hónapban nem szedett hormonális fogamzásgátlót: A menstruációs ciklus (vagyis a havi vérzés) első napján kezdje el a Cypromix szedését. A ciklus első napján kezdve a Cypromix szedését annak fogamzásgátló hatása azonnal érvényesül.

A ciklus 2.-5. napján is elkezdheti a gyógyszer szedését, ebben az esetben azonban (az első csomag esetében) 7 napon keresztül kiegészítő (barrier-elvű) fogamzásgátló módszereket is alkalmaznia kell, mint pl. az óvszer.

2010. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

még előző..


Nyugi nem lesz semmi bajod, az első tabi után védett vagy ha a mensid első napján szedted be!Én a párommal 1 hetet sem vártam,ahogy elmúlt, szeretkeztünk is védekezés nélkül, és belém is élvezett.Nos..nem vagyok terhes.Ami rá van írva a betegtájékoztatóra az úgy is van ;)



18/L

2010. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!